Webové stránky

Tvorba, oprava, editace, správa, provoz, školení a propagace

Jednou z našich hlavních činností v oblasti IT je tvorba, správa a provoz webové prezentace, webové aplikace, E-Shopu ale i portálu.

Nová tvorba

Zabýváme se tvorbou od jednoduchých webových aplikací a prezentací až po komplikovaná řešení webových portálů, ale i dnes velmi poplárních e-shopů. Dodáváme různá CMS řešení a to jak open source, placené licence, CMS našich partnerů, tak námi dlouhodobě upravovaný CMS systém.

Více informací

Oprava & editace

Přestala fungovat vaše internetová prezentace, e-shop či portál nebo nejste spokojený s funkcemi které doposud můžete využívat, obraťte se na nás. Provádíme veškeré programátorské a grafické práce dle vašich potřeb. Pokud by vaše nároky přesahovaly naše dovednosti spolupracujeme jedním z našich partnerů.

Více informací

Správa, provoz & školení

Zajistíme následnou správu a provoz vaší webové prezentace, e-shopů i webových portálů. Provoz a správa aplikací, jejich obsahů, není úplně vždy tak jednoduchá a proto doporučujeme hlavně pro začátek Vaší internetové působnosti naší pomoc. Dále poskytujeme potřebné zaškolení s ovládáním vašeho CMS řešení a jiné školení potřebná k vašemu samostatnému internetového provozu.

Více informací

Propagace

Využijte naší SEO optimalizace nebo-li optimalizace pro vyhledávače. Nabízíme Vám také zápisy do katalogů, tvorbu propagačních kanálů na sociálních sítích jakými je např. Facebook či Twiter. Máme velkou nabídku reklamních ploch pro váš banner za bezkonkurenční ceny. Zajišťujeme mediální partnerství, publikování PR článku, poradenství a jiné…

Více informací