PC data, software a hardware

Agentura se zabývá zpracování dat. Pro zjednodušení – vy nám dodáte data, a to ať v již datové podobě, tištěné či jiné formě, a my je po konzultaci s vámi zpracujeme dle vašich představ a potřeb. Například převody grafických formátů, převedení textů do xhtml a jiné služby. Jednou z nich je záloha dat na předem smluvené období.

Software

eset_partnersky_program
V této oblasti těžíme ze svých bohatých a dlouholetých zkušeností se softwarem všeho druhu, tedy s různými operačními systémy, editačními i jinými programy. Rádi doporučíme a zprostředkujeme licenci softwaru dle vašich potřeb, poskytneme asistenci s jeho instalací, konfigurací a případně i zaučíme odpovědný personál v jeho efektivním používání.
Jsme také již od roku 2009 partnerem společnosti Eset Software s.r.o, a již několik let dodáváme studentům, rodinám a firmám bezpečnostní řešení této společnosti.

Hardware


Nabízíme a zprostředkováváme všechny služby týkající se hardwaru, tj. hmotné vybavení, počítače. Jsme schopni poradit s jeho výběrem nebo vám rovnou postavit PC sestavu na míru. Dále provádíme diagnostiku problémů (hledání příčiny nefunkčnosti), kdy v případě vadného hardware zprostředkujeme nákup nového dílu a provedeme jeho korektní instalaci do počítače.
Poskytujeme také službu celkového vyčištění Vašeho PC.