Web a IT

Jednou z našich hlavních činností v oblasti IT je tvorba, správa a provoz webové prezentace, webové aplikace, E-Shopu ale i portálu. Součástí těchto služeb je také oprava vaší staré prezentace. V této oblasti poskytujeme i různá školení.
Najde zde také rychlý přehled služeb souvysejících služeb s propagací vaší internetové prezentace, aplikace, E-Shopu či portálu.

Více informací

Nabízíme pro vaší firmu nebo domácnost služby spojené se stavbou Vaší sítě LAN/WLAN či kombinované. A to od samotného zpracování návrhu, výběr použitých komponentů, až po konečnou kabeláž s instalaci a zprovoznění celé sítě. A to jak v systému Windows, tak Linux.

Více informací

Zabývá se zpracování dat dle potřep a požadavků zákazníka. V oblasti softwaru těžíme ze svých bohatých a dlouholetých zkušeností se softwarem všeho druhu, tedy s různými operačními systémy, editačními i jinými programy. Rádi doporučíme a zprostředkujeme licenci softwaru dle vašich potřeb. Nabízíme a zprostředkováváme všechny služby týkající se hardwaru, tj. hmotné vybavení, počítače. Jsme schopni poradit s jeho výběrem nebo vám rovnou postavit PC sestavu na míru.

Více informací

eset_partnersky_program