Reklama

Zabýváme se poradenstvím a tvorbou reklamních kampaní. Dlouhodobě poskytujeme a zprostředkováváme jednotlivé reklamní tahy a varianty.
Představit si v dnešní době podnikatelský záměr bez reklamy a propagace je opravdu těžké. Každý z nás reklamu používá. My vám nabízíme pomoc při výběru reklamy určené právě pro vaše potřeby s ohledem na vaše požadavky a možnosti. Nabízíme výhodné zprostředkování, popřípadě tvorbu samotné reklamy a reklamních (propagačních) materiálů.

Za dobu naší působnosti jsme vyzkoušeli mnoho variant a způsobů jak upoutat pozornost potenciálních zákazníků, ale i návštěvníku informačních a zábavných portálů. Tyto služby jsme výše rozdělili do tří variant první z nich je tištěný způsob který i v dnešní digitální době pořád má svou sílu a v některých případech je až nepostradatelnou součástí vaší působnosti. Druhou variantou je dnes velice flexibilní a rozšířený způsob internetové reklamy a propagace. Z našich vlastních zkušeností víme že moc způsobů jak oslovit ve své podstatě celý svět není. Poslední variantu jsme nazvali ostatní reklamní služby. Představit si pod tím můžete například reklamu v TV, Radiu, promo akce a ostatní.

Google ↵ Zvlastnistyl.cz ↵ PRO EMOTION ↵