Foto reference

Agentury HRU-SKA

Hlavní fotografické reference

V soušané době velké množstvý produkovaných fotografií využívá projekt Zvlastnistyl.cz, provozovaný Agenturou HRU-SKA od roku 2008. Jedná se především o reporty různých kulturních událostí a tiskových konferencí.

Významné spolupráce


karlovy_vary07-tulni_stranyMEDIAFAXVýznamný dodavatel zpravodajských fotografií v České Republice. Od 1. 1. 2012 je Mediafax součástí skupiny CET 21.

MediaFax Pro rychlý náhled všech fotografií poskytovaných pomocí této agentury využijte ikony
s písmenem M.


SEDMIČKAMLADÁ FRONTARegionální týdeník.

Měli jsme možnost pomoc fotograficky vyplnit více jak 11 vydání tohoto týdeníku. Celkem více než 50 fotografií v archivu Mlade fronty. Spolupráce byla zajímavá.


Sety.cz – jeden z hlavních hudebních serverů v ČR.

sety.cz Spolupracuje s námi hlavně pomocí našeho projektu Zvlastnistyl.cz, který nám pomohl nastartovat ne jen v regionálním měřítku výměnou za naše fotoreporty.

Ostatní zakázky


Ostatní zakázky Agentury HRU-SKA jsou zadavatele reportáží, portrétů a jiných focení na objednávku. Dále také někteří naši zákazníci, kteří si u nás nechali vytvořit nebo opravit své zastaralé webové prezentace.

Průběžný přehled referencí Agentury HRU-SKA v oblasti fotografie najdete v rubrice fotografických referencí. Kde máte možnost najít podrobnější informace a jednotlivé zakásky realizevané pro zákazníky Agentury HRU-SKA.

Rubrika foto referencí ↵